Chinamen به اروپا فرانسه فرانسه انتخابات

Chinamen به: اروپا فرانسه فرانسه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل انتخابات فرانسه فرانسه

گت بلاگز وب‌گردی شب تلخ دختر 17 ساله که سرنوشتش را عوض کرد!

با مادرم جر‌و‌بحث کردم، به من گیر داده بود و می‌گفت آیا یک دقیقه نمی‌توانی گوشی گوشی را کنار بگذاری.

شب تلخ دختر 17 ساله که سرنوشتش را عوض کرد!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، با مادرم جر و بحث کردم، به من گیر داده بود و می گفت آیا یک دقیقه نمی توانی گوشی گوشی را کنار بگذاری. او نمی دانست تمام دنیای من در قاب گوشی تلفنم خلاصه شده است هست. جواب سربالا دادم که کتکم زد.

عبارات مهم : زندگی
از منزل فرار کردم و به پسری که از مدتی قبل در خبر رسان تلگرام با هم آشنا شده است بودیم، زنگ زدم. یک آدرس داد و گفت نمی گذارد خم به ابرویم بیاید. پرسان پرسان محل کارش را پیدا کردم. تازه فهمیدم کارگر خدماتی یک شرکت هست. او تنها کسی بود که مرا تایید می کرد. احساسم این بود که نیمه گمشده خودم را پیدا کرده ام. دوست تلگرامی با وعده های خیالی مرا غرق در رویاهایم کرده بود. برایم از شهری دور و تشکیل یک زندگی آرام و بی درد سر حرف می زد ، چیزی که یک عمر آرزویش را داشتم.

روز بعد تازه فهمیدم چه غلطی کرده ام، به مادرم خبر دادم. نمی دانستم این قدر دوستم دارد. من به کلانتری ۱۵ آمدم ، آدرس اینجا را هم به او دادم. هنوز نمی داند چه بلایی سرم آمده هست. متاسفانه او چند سال قبل سر لج و لج بازی از پدرم جدا شد. خبر ازدواج مجدد پدرم او را از نظر معنوی و روانی در هم شکست. حالش بد بود، حال من هم خوب نبود. جهت همین دل به علاقه مجازی خوش کردم.

البته پدرم هم از زندگی جدیدش خیری ندیده هست، مادرم گاهی می گوید چشم نظر زندگی مان را خراب کرد. ولی من که دختری ۱۷ساله هستم، می گویم آدم خودش مسئول کارهایش هست. هرکسی باید بپذیرد چه اشتباه هایی کرده و از زندگی افرادی مثل من و خانواده ام درس بگیرد. فقط می توانم بگویم جهت خودم متاسفم.

منبع:جام نیوز

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | فرار از خانه | دختر فراری | اخبار حوادث | دوستی تلگرامی | دختر جوان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog