Chinamen به اروپا فرانسه فرانسه انتخابات

Chinamen به: اروپا فرانسه فرانسه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل انتخابات فرانسه فرانسه

گت بلاگز سیاسی شرایط زیستی کشور به شدت دچار نابسامانی است

هاشمی طبا گفت: شرایط زیستی کشور ما به شدت دچار نابسامانی و ترساندن است و ما بسیاری از چیزها را پیش خور کردیم که تقریباً غیرقابل تجدید پذیر هستند.

شرایط زیستی کشور به شدت دچار نابسامانی است

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان؛سید مصطفی هاشمی طبا نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در نخستین برنامه تبلیغاتی خود از رسانه ملی ضمن تقدیر از شورای نگهبان به لحاظ احراز صلاحیتش اظهار داشت: با وجود تمام تلاش هایی که شده است و نعمت هایی که نصیب ما شده است است ولی باید بدانیم که هر کشوری از پرسشها خاص خود ممکن است زحمت ببرد و باید جهت برطرف آن پرسشها تلاش کند و آن ها را به ثمر برساند.
وی با تأکید بر این که اصولاً وعده دادن نباید در قاموس کسانی باشد که می خواهند با صداقت صحبت کنند، گفت: وعده دادن به مردم به طول مثال این که اگر بنده پیروز شوم فلان مقدار را به شما می دهم و یا فلان کار را انجام می دهم خود به نوعی خرید رأی است.

عبارات مهم : ایران

هاشمی طبا افزود: همچنین اگر نامزدی قول دهد اگر من پیروز شدم ماهی دو هزار تومان به شما خواهم داد، مترادف کسی است که الان آن پول را بدهد لذا بنده به هیچ وجه من الوجوه حاضر نیستم وعده ای بدهم که حتی قابل اجرا باشد.
این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: علی رغم این عنوان باید وعده ای دهم که کشور را بتواند به سرمنزل مقصود برساند و آن چه که امروز می خواهیم به عنوان میراث جهت آیندگان و نسل بعدی بگذاریم باید میراثی باشد که آن ها بتوانند از آن استفاده کنند.
هاشمی طبا با اشاره به این ضرب المثل که دیگران کاشتند تا ما بخوریم و ما نیز باید بکاریم تا دیگران بخورند، گفت: اگر قرار باشد ثروت های مملکت و کشور را فقط به قصد استفاده شخصی و مصرف روزانه استفاده کنیم و جیز جدیدی خلق نکنیم آن وقت وظیفه ما در برابر دین، میهن و نسل های آینده مان چه خواهد شد؟
وی افزود: همان طور که شهدا رفتند و از حدود کشور دفاع کردند و کشور عزیزمان ایران را سربلند باقی گذاشتند همه باید در کشور عزیزمان ایران زمینه تلاش و تلاش کنیم.
هاشمی طبا ادامه داد: میراثی که نادر شاه افشار در کشور ما باقی گذاشت یک کشور واحد و یک پارچه بود ولی میراثی که شاه سلطان حسین باقی گذاشت یک کشور اشغال شده است شیعی به وسیله بیگانگان بود که همه چیزمان به هدر رفت.
این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: حتی در دنیا بعضی از آ دم های نااهل مسئولیت داشتند ولی کارهای خوبی هم انجام دادند و هر لحظه آ ن ها را به کارهای خوبشان یاد می کنند لذا ما نیز نباید فراموش کنیم میراثی که می خواهیم جهت آینده بگذاریم میراث قابل درک و قابل استفاده باشد.
وی در ادامه اظهاراتش به شرایط کشور اشاره کرد و اظهار داشت: ساختمان های بزرگ، سدها، خطوط شبکه برق و گازرسانی در طی این سال ها برقرار شد ولی این ها چیزهای دست ساز هستند و هر لحظه قابل ایجاد و ساختن است و هر نسلی می تواند این مصنوعات را درست کند بنابراین نباید به این ها خیلی افتخار کرد هرچند که کارهایی که در کشور انجام شده است افتخاری است جهت کسانی که این کارها را انجام داده اند ولی حفظ کشور که به وسیله رزمندگان و شهدا صورت گرفت تنها در یک برهه نبوده و این وظیفه همه ماست که خاکی که خداوند به ما ارزانی داشته را حفظ کنیم و با خودخواهی های خود تنها مصرف روزانه از آن نداشته باشیم بلکه باید آن را ارتقا دهیم.
*شرایط زیستی کشور به شدت دچار نابسامانی است
هاشمی طبا در ادامه اظهاراتش با بیان این که شرایط زیستی کشور ما به شدت دچار نابسامانی و ترساندن است و ما بسیاری از چیزها را پیش خور کردیم که تقریباً غیرقابل تجدید پذیر هستند، ادامه داد: ما میلیون ها متر مکعب نفت خود را استخراج کردیم که حتماً هم باید این کار را می کردیم ولی اینکه پول نفت را چکار کردیم بسیار مهم است و یا ما میلیارد ها متر مکعب گاز استخراج کردیم که این ها قابل تجدید نیست و مصرف شده است هست، چاه های نفت ما باید تا آن جا که می شود مجدداً بازسازی و از ته مانده های آن با تکنیک هایی که امروز در دنیا وجود دارد استفاده شود.
هاشمی طبا با بیان این که شاید بتوان انرژی های تجدید پذیر را جایگزین نفت و گاز کرد ولی چیزهای دیگری هستند که قابل جایگزینی نیستند، گفت: به آسانی از کنار جنگل هایی که هزاران سال سابقه دارند می گذریم چگونه است که ما در طول سال های اخیر یک سوم جنگل های کشور را که ریه کشورند از دست دادیم و چگونه است که آب های زیرزمینی ما در بسیاری از نقاط به مرز ۳۵۰ یا ۴۰۰ متر رسیده است.
وی اظهار داشت: همچنین چگونه است که رودخانه های ما آلوده است از شیرآبه های زباله هایی که ما مصرف کردیم و چگونه است که تالاب ها و دریاچه ها ما صرف نظر از شرایط اقلیمی و به خاطر ندادن حق آبه های آن خشک شده است اند.
این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه به اوضاع دریاچه ارومیه اشاره کرد و بیان داشت: اگر دریاچه ارومیه به مرحله خشکی برسد طوفان های نمکی آن اراضی بسیار حاصلخیز بین قزوین تا تبریز را به شوره زار تبدیل می کند و پرسش این است که ما باید این میراث را داشته باشیم؟

*آن چه که به عنوان نخستین اصل حرکت در آینده در نظر دارم حفظ کشور عزیزمان ایران است
هاشمی طبا همچنین حمله دشمن به کشور را به مصابه چاقویی دانست که به کشور وارد شده است که شهدای ما این چاقو را درآوردند و آن را پانسمان کرده ایم ولی اگر این بدن به بیماری قند و سرطان دچار شود آیا ما می توانیم او را معالجه کنیم، شرایط اقلیمی کشور عزیزمان ایران امروز به چنین وضعی دچار شده است است و ما باید در درجه نخست این بدن را حفظ کنیم که بنده به آن چه که من به عنوان نخستین اصل حرکت در آینده مدنظر دارم حفظ کشور عزیزمان ایران هست، این را باید به حقیقت بگویم اگر ما کشورمان را در معرض طوفان هجوم بعث عراق قرار داده بودیم آن وقت مردم ما چه شرایطی داشتند؟
وی یادآور شد: اگر آن موقع امام راحل ما با استدلال این که ما مردم را دوست داریم باید به آن ها بگوییم که شما شهید و مجروح می شوید و بنابراین خود را در زیرزمین و پستویی قایم کنید تا آسیب نبینید آیا این دوست داشتن مردم بود؟ دوست داشتن مردم این است که ما حقیقت را به آن ها بگوییم و همه حقیقت را بگوییم و همه مردم را به مسئولیت خود آ شنا کنیم و به طریق اولی همه مسئولین هم باید از این مسئولیت بهره فراوان ببرند.
این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از اظهاراتش به شرایط زیستی کشور بیان کرد و اظهار داشت: شرایط زیستی امروز کشور ما طوری است که میراثی که می خواهیم جهت آیندگان بگذاریم به سمت سرزمین سترون خواهد رفت، سرزمینی که روستاهای آن خراب، دشت های آن فرونشسته و آب های زیرزمینی آن مکیده شده است و خیل روستاییان گذشته به حاشیه شهرها رانده می شوند که آینده نگری می شود در طول ده سال آینده ده میلیون روستایی از روستاها به سمت شهرها کوچ کرده و حاشیه نشین شوند که حاشیه نشینی علاوه بر محرومیت های مضاعف که جهت ساکنانش دارد مراکزی است جهت بروز تلاطم های اجتماعی و بنابراین آباد شدن کشور باید به صورتی باشد که همه نقاط کشور آباد شود.
هاشمی طبا با تأکید بر این که همه ثروت کشور باید صرف آبادانی کشور شود و از خودخواهی ها و زیاده خواهی های شخصی باید پیشگیری کنیم، گفت: امروز متأسفانه حتی کسانی که در درون جمهوری اسلامی مسئولیت دارند به نوعی خود را به عنوان اپوزوسیون جمهوری اسلامی مطرح می کنند و امروز بعضاً می شنویم که مسئله معیشت مردم دستاویز قرار گرفته، باید کشوری باشد و مردمی باشند تا این معیشت معنی پیدا کند ضمن آن که معیشت مردم از دو کلمه تشکیل شده است هست، یکی معیشت و دیگری مردم، ما به معیشت کی گوییم و کدام مردم را در نظر داریم، اگر مقصود ما مردم محروم و درماندگان و بی سرپرستگان مضمن باشد، درست هست، این ها محرومینی هستند که باید به آ ن ها پیگیری شود و به جای توزیع سراسری پول به همه باید آن پول را به کمیته امداد و بهزیستی بدهیم تا افرادی را که گرسنه می خوابند را شناسایی کنند.
هاشمی طبا با اشاره به این که عدالت توزیع پول به صورت مساوی نیست، گفت: شهید بهشتی و مطهری سال ها تلاش کردند بگویند عدالت مساوات نیست بلکه هرچیزی را به جای خود قرار دادن است.
وی با بیان این که باید از زیاده خواهی ها و خودخواهی های شخصی جلوگیری کرد، افزود: نباید حقوق درماندگان و محرومان را به کسانی که نیاز ندارند بدهیم لذا هیچ کشوری رشد نکرده مگر این که دوران مشکل خود را بگذراند.
*با جهت رأی جمع کردن اگر بخواهیم وعده بدهیم نمی توانیم به صراط مستقیم برسیم

هاشمی طبا تصریح کرد: شعارهایی که در حوزه رفاه داده می شود بدون اینکه توجه کنیم که محرومین در چه وضعی هستند، و دور و بر خود را ببینیم و جهت رأی جمع کردن وعده بدهیم ما را به صراط مستقیم نمی رساند.
*حفظ کشور عزیزمان ایران از طریق نیروهای مسلح و امنیتی صورت می گیرد
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که باید با تمام تلاش و اولویت بندی به دنبال حفظ اقلیم کشور عزیزمان ایران و بازسازی سراسری آن چه از دست داده ایم باشیم اظهار داشت: حفظ کشور عزیزمان ایران از طریق تقویت نیروهای مسلح و امنیتی در سراسر کشور باید انجام شود.

واژه های کلیدی: ایران | اظهارات | انتخابات | سال آینده | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | هاشمی طبا | برنامه تبلیغاتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog