Chinamen به اروپا فرانسه فرانسه انتخابات

Chinamen به: اروپا فرانسه فرانسه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل انتخابات فرانسه فرانسه

گت بلاگز بین‌الملل سازمان ملل آزادی متقاضیان پناهندگی در لیبی را خواستار شد

کمیسر عالی آوارگان ملل متحد آزادی آوارگان و متقاضیان پناهندگی در لیبی را خواستار شد.

سازمان ملل آزادی متقاضیان پناهندگی در لیبی را خواستار شد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، کمیساریای عالی آوارگان ملل متحد روز یکشنبه منشتر شدن بیانیه ای در ژنو اعلام کرد آزادی بیش از هشتصد آواره و متقاضی پناهندگی را در هجده ماه اخیر به دست آورده است.
فیلیپو گراندی مدیر کمیساریای عالی آوارگان ملل متحد که به لیبی سفر کرده است روز یکشنبه در طرابلس آزادی همه متقاضیان پناهندگی و آوارگانی را که در زندانها، بازداشتگاهها و مراکز نگهداری آوارگان در این کشور هستند، خواستار شد.

عبارات مهم : نگهداری
کیمسر عالی آوارگان ملل متحد در آخر دیدار خود از یک مرکز نگهداری آوارگان در پایتخت لیبی اعلام کرد: من امیدوار هستم که متقاضیان پناهندگی و آوارگان هر چه سریعتر از مراکز نگهداری و بازداشتگاهها آزاد شوند.

این مسئول شرکت ملل متحد افزود نگرانی مقامات لیبی را در زمینه امنیتی درک می کند ولی مورد نیاز است که آنها جهت مسئله آوارگانی که از کشورهای درگیر مناقشه مثل سوریه و سومالی به لیبی می آیند، راهکارهای دیگری پیدا کنند.
با توجه به هرج و مرج و ناآرامی هایی که در لیبی وجود دارد هزاران مهاجر تلاش می کنند از طریق این کشور با عبور از دریای مدیترانه خود را به اروپا برسانند این در حالی است که هر ماه تعدادی از آنها در این سفر پرمخاطره جان خود را از دست می دهند.
در این میان هزاران آواره که در مسیر پرمخاطره خود جهت رفتن به اروپا در دریای مدیترانه رهگیری یا نجات داده شده است اند، در حدود چهل مرکز نگهداری در خاک لیبی در شرایط اسفناکی به سر می برند.
کمیساریای عالی آوارگان ملل متحد روز یکشنبه منشتر شدن بیانیه ای در ژنو اعلام کرد آزادی بیش از هشتصد آواره و متقاضی پناهندگی را در هجده ماه اخیر به دست آورده است.
فیلیپو گراندی روز یکشنبه اعلام کرد از شرایط سخت و اسفناکی که آوارگان و متقاضیان پناهندگی در لیبی با آن روبرو هستند، به شدت متاثر شده است هست. وی افزود زنان، مردان و کودکانی که در مسیر مهاجرت اضطراری خود دردها و رنجهای زیادی مجبور شده است اند نباید با چنین مشکلاتی روبرو شوند.
طبق اعلام مقامات لیبی، بین هفت تا هشت هزار مهاجر غیرقانونی که عمدتا از اتباع کشورهای زیرصحرای آفریقا هستند در حال حاضر در بازداشتگاهها و مراکز نگهداری آوارگان در لیبی نگهداری می شوند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: نگهداری | پناهندگی | بین الملل | لیبی | آوارگان | متقاضیان پناهندگی | سازمان ملل | کمیسر عالی پناهندگان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog