Chinamen به اروپا فرانسه فرانسه انتخابات

Chinamen به: اروپا فرانسه فرانسه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل انتخابات فرانسه فرانسه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشاگری تلخ و جنجالی در خصوص کارت آخر خدمت‌ جعلی بازیکنان

بازمانده‌های جنجال کارت‌های آخر خدمت جعلی حالا ماه‌های آخر خدمت سربازی‌شان را می‌گذرانند. 

افشاگری تلخ و جنجالی در خصوص کارت آخر خدمت‌ جعلی بازیکنان

افشاگری تلخ و جنجالی در خصوص کارت آخر خدمت جعلی بازیکنان

عبارات مهم : افشاگری

بازمانده های جنجال کارت های آخر خدمت جعلی حالا ماه های آخر خدمت سربازی ارزش را می گذرانند.

به گزارش ایلنا، فوتبال کشور عزیزمان ایران به خاطر جنجال کارت های آخر خدمت شرایط عجیبی را طی سالیان اخیر پشت سر گذاشت. جنجالی که مسیر زندگی بعضی ها را به کل عوض کردن داد، بعضی را از فوتبال دور کرد و خلاصه تبعاتش گریبان خیلی ها را گرفت.

افشاگری تلخ و جنجالی در خصوص کارت آخر خدمت‌ جعلی بازیکنان

با وجود همه زمزمه ها و حاشیه هایی هم که راجع به جاعلین مطرح می شد ولی هیچ وقت هیچکس توضیح روشن و واضحی راجع به اینکه چطور کارت آخر خدمت جعلی گرفته هست، ارائه نداد تا امروز حتی جهت یادآوری اینکه چه کسانی کارت جعلی گرفته بودند و چه اتفاقاتی رخ داد، نیاز به وقت داشته باشیم.

این ماجرا ولی جهت قربانیان این اتفاق هنوز مثل روز اول هست. حتی اگر به موقع حرفی راجع به مقصران این اتفاق نزده باشند. سروش سعیدی یکی از همین بازیکنان است که حالا گرچه دیر ولی تصمیم گرفته راجع به این اتفاقات حرف بزند. او علناً اژدری زاده، مدیرعامل فولاد خوزستان را عامل این اتفاقات معرفی می کند و راجع به ادعایش توضیح می دهد: همین مردها زمانی که در فولاد نوین بودم جهت من از طریق یکی از بازیکنان سابق فولاد نوین کارت آخر خدمت گرفتند، من در آن مقطع سنی نداشتم و گول سیاه بازی های او را خوردم، بختیار رحمانی و امثال من از جریان کارت های آخر خدمت خبر داشتیم.

بازمانده‌های جنجال کارت‌های آخر خدمت جعلی حالا ماه‌های آخر خدمت سربازی‌شان را می‌گذرانند. 

البته خود سعیدی همین حالا مورد نقد است که آیا در زمانی که باید، واقعیت را بیان نکرده و به ادامه فعالیت افرادی که خللی در سیستم ایجاد کرده بودند، کمک کرده هست. آیا که سعیدی در ادامه صحبت هایش می گوید: بنده در دادسرای نظامی اسمی از این مردها نبردم و خودم را مقصر معرفی کردم تا اینها به کارشان ادامه دهند ولی از اعتماد ما سوءاستفاده کردند.

او در جهت این افشاگری ها همچنین به تغییری اشاره می کند که مدیریت فولاد در قرارداد او ایجاد کرده بود: با کلوب فولاد خوزستان تا سال 98 قرارداد داشتم که در شرکت لیگ نیز ثبت شده است است ولی مدیر عامل کلوب به من گفت که قرارداد شما یکساله بود و شما بازیکن آزاد هستید. نامه شرکت لیگ را به او نشان دادم ولی باز هم قبول نکرد و گفت این قرارداد یکساله شماست که در دست من هست. آقای اژدری زاده در کمال خونسردی گفت ما به تو تکنیک زده ایم و داخل قرارداد مالی شما که گفتیم امضا کن قید شده است بود پنج ساله که شما فسخ کردید و قرارداد یک سال معتبر است.

واژه های کلیدی: افشاگری | قرارداد | بازیکنان | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog