Chinamen به اروپا فرانسه فرانسه انتخابات

Chinamen به: اروپا فرانسه فرانسه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل انتخابات فرانسه فرانسه

گت بلاگز اخبار حوادث ماجرای مرموز 3برادر که یک نفر را از کنار خیابان دزدیدند

تحقیقات جهت کشف واقعیت راجع به ادعای افرادی که هر‌کدام خود را شاکی پرونده و دیگری را متهم می‌دانند، با دستور بازپرس خاص دزدی شروع شد.

ماجرای مرموز 3برادر که یک نفر را از کنار خیابان دزدیدند

عبارات مهم : ماشین

تحقیقات جهت کشف واقعیت راجع به ادعای افرادی که هر کدام خود را شاکی پرونده و دیگری را متهم می دانند، با دستور بازپرس خاص دزدی شروع شد.

روزنامه شرق نوشت:سه نفر از این افراد که برادر هستند، بعد از اطلاع از حضور مأموران کلانتری ١٣٥ آزادی فرار کردند و در پی تعقیب و تیراندازی دستگیر شدند.

ماجرا زمانی شروع شد که فردی که در حوالی میدان آزادی در حال تردد با خودروی شخصی اش بود، به مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه کرد و از اتفاقات مشکوک در خودروی پژو ٤٠٥ و پلاک خدشه دار آن خبر داد. مرد راننده که خود وکیل دادگستری بود، به پلیس راهنمایی و رانندگی که کنار خیابان توقف کرده بود، گفت احتمالا سرنشینان این ماشین قصد ربودن دختری را داشته اند و پای او از شیشه ماشین بیرون بوده است.

ماجرای مرموز 3برادر که یک نفر را از کنار خیابان دزدیدند

به این ترتیب مأموران شناسایی و تعقیب خودرویی را با مشخصاتی که راننده جوان به آنها داده بود، در دستور کار قرار دادند و در فاصله چند خیابان جلوتر خودرویی با مشخصات اعلامی شناسایی شد. بعد از آن مأموران راهنمایی و رانندگی دستور توقف جهت ماشین را صادر کردند؛ ولی راننده بدون توجه به دستور پلیس به مسیر خود ادامه داد تا اینکه بعد از یک پیچ فردی که در کنار خیابان ایستاده بود، مدعی شد او را از خودروی ٤٠٥ تحت تعقیب بیرون انداخته اند. در نهایت خودروی مد نظر نیز متوقف شد و همه به کلانتری ١٣٥ آزادی انتقال یافتند تا پرونده ای راجع به عنوان تشکیل شود. روز گذشته این افراد جهت انجام تحقیقات زیاد در شعبه ٥ بازپرسی دادسرای خاص دزدی واقع در سه راه آذری حاضر شدند و به سؤالات بازپرس «ایردموسی» پاسخ دادند.

مرد جوانی که مدعی بود از ماشین در حال حرکت به بیرون پرتاب شده است هست، درحالی که آثار کبودی روی صورتش بود، در توضیح ماجرا گفت: مدتی قبل خودروی پرشیا ی خود را در سایت دیوار آگهی کردم تا بفروشم. بعد از مدتی فردی با من تماس گرفت و در صادقیه قرار گذاشتیم. دو پسر با من سر قرار آمدند و من به آنها گفتم که من ماشین را قسطی خریده ام و چهار میلیون تومان از اقساطم باقی مانده؛ جهت همین قرار شد جهت انجام کارهای اداری و استعلام و این کارها به مرکز شهر برویم تا ماشین را به نام آنها بزنم.

تحقیقات جهت کشف واقعیت راجع به ادعای افرادی که هر‌کدام خود را شاکی پرونده و دیگری را متهم می‌دانند، با دستور بازپرس خاص دزدی شروع شد.

به آنها پیشنهاد دادم ماشین را در پارکینگ بگذاریم؛ ولی آنها گفتند گوشه خیابان امن است و بعد قرار شد با تاکسی برویم. اول یک خودروی پراید جلوی پای ما توقف کرد؛ ولی آنها گفتند در آن جا نمی شویم و خودروی بعدی ٤٠٥ بود که هنگامی که جلوی پای ما توقف کرد و آنها در را باز کردند، ناگهان من را به داخل ماشین هل دادند و قصد ربودن من را داشتند که مقاومت کردم و در بین راه فردی متوجه درگیری ما شد و عنوان را به پلیس اطلاع داد. آن موقع بود که آنها من را بعد از یک پیچ بیرون انداختند و کمی جلوتر دستگیر شدند.

در ادامه سه برادری که بعد از تعقیب و گریز و تیراندازی دستگیر شده است بودند و از آنها دو قبضه چاقو، یک دستگاه پُز، پنج عدد سوئیچ ماشین و چهار عدد ریموت دزدگیر کشف شده است بود، ماجرا را توضیح دادند.

برادر بزرگ تر گفت دو برادرم قبلا ماشین داشتند و به دلایلی ماشینشان را فروخته بودند. به تازگی قصد داشتند دوباره ماشین بخرند که در سایت دیوار دو خودروی پرشیا با قیمت ٣١ میلیون تومان و ٣٤ میلیون تومان دیدم که از قیمت بازار پایین تر بود؛ جهت همین با شماره تلفن ها تماس گرفتیم و با آنها قرار گذاشتیم و جهت خرید اقدام کردیم؛ ولی در هنگام تعویض پلاک و بعد از مراحل انتقال متوجه شدیم که خودروها چپ کرده هستند که با تعمیرات به آن شکل در آمده اند.

ماجرای مرموز 3برادر که یک نفر را از کنار خیابان دزدیدند

این مرد ادامه داد مدتی بعد به طور اتفاقی در دیوار بار دیگر خودرویی با همان تصویر خودروهایی که خریده بودیم، دیدیم و آن موقع بود که حدس زدیم این افراد باندی هستند که ماشین های تصادفی را می خرند و با تعمیرات و بدون اعلام به خریدار با قیمتی بالاتر از ارزش واقعی ماشین می فروشند و با ظاهر سازی نیز تظاهر می کنند که ماشین را پایین تر از قیمت بازار می فروشند. جهت همین به یکی از آن شماره ها زنگ زدیم و قصد داشتیم این فرد را با خود ببریم تا اصل ماجرا برایمان روشن شود و بتوانیم پولمان را بعد بگیریم.

درحال حاضر بازپرس ایرد موسی با توجه به بیانات متناقض دو طرف دستور تحقیقات راجع به ادعای مرد جوان و سه برادر را صادر کرده است.

تحقیقات جهت کشف واقعیت راجع به ادعای افرادی که هر‌کدام خود را شاکی پرونده و دیگری را متهم می‌دانند، با دستور بازپرس خاص دزدی شروع شد.

واژه های کلیدی: ماشین | میلیون | خیابان | تعقیب و گریز | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog