Chinamen به اروپا فرانسه فرانسه انتخابات

Chinamen به: اروپا فرانسه فرانسه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل انتخابات فرانسه فرانسه

گت بلاگز اخبار حوادث دائما جهت جداشدن از من بهانه می گرفت،ناخواسته خفه اش کردم ، قصاص جهت سرباز وظیفه ای که نامزدش را کشت

۱۹ مهر سال 1396 مردی وارد کلانتری ۱۵۱ یافت آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران شد و پلیس را از گم شدن ناگهانی دختر ۱۸ ساله‌اش به نام قشنگ که دانشجوی رشته رادیولوژی ب

قصاص جهت سرباز وظیفه ای که نامزدش را کشت/دائما جهت جداشدن از من بهانه می گرفت،ناخواسته خفه اش کردم

عبارات مهم : ایران

۱۹ مهر سال 1396 مردی وارد کلانتری ۱۵۱ یافت آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران شد و پلیس را از گم شدن ناگهانی دختر ۱۸ ساله اش به نام قشنگ که دانشجوی رشته رادیولوژی بود، باخبر کرد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛این پدر گفت: قشنگ ساعت ۹ صبح دیروز راهی دانشگاه شد، ولی دیگر به منزل برنگشت. هرچه با گوشی تلفن همراهش تماس می گیریم خاموش است و احتمال می دهیم که اتفاق ناگواری برایش اتفاق افتاده است.

به دستور بازپرس دادسرای امورجنایی کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی در نخستین مرحله تحقیق متوجه شدند که قشنگ سر کلاس حاضر شده است و بعد از بیرون رفتن از دانشگاه ناپدید شده است هست. در تحقیقات بعدی معلوم شد که قشنگ چهار ماه قبل با پسری ۲۳ ساله به نام محمدرضا نامزد کرده بود.

دائما جهت جداشدن از من بهانه می گرفت،ناخواسته خفه اش کردم ، قصاص جهت سرباز وظیفه ای که نامزدش را کشت

این جوان با پای خود در جریان تحقیقات پلیس راهی اداره پلیس شد و به قتل نامزد عقد کرده اش اعتراف کرد. او توضیح داد: روز اتفاق با ماشین دنبال قشنگ رفتم. او را از برابر دانشگاه سوار کردم و به طرف منزل حرکت کردیم. در طول مسیر بود که هنگام صحبت بر سر وقت اجرای مراسم ازدواج مشاجره مان شد. من هم عصبانی شدم، کنترل خودم را از دست دادم و او را خفه کردم. هنگامی که متوجه شدم که قشنگ فوت شده است هست، ترسیدم و با ماشینم به طرف شهریار راه افتادم.جسد قشنگ را در محل خلوتی در بزرگراه سعیدآباد شهریار رها کردم و به منزل برگشتم، ولی دچار عذاب وجدان شدم و به پلیس مراجعه کردم تا اعتراف کنم.

در شاخه دیگری از بررسی ها کارآگاهان متوجه شدند که مأموران پلیس شهریار جسد دختر جوان را در بزرگراه سعیدآباد پیدا کرده اند و به پزشکی قانونی انتقال داده اند.

۱۹ مهر سال 1396 مردی وارد کلانتری ۱۵۱ یافت آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران شد و پلیس را از گم شدن ناگهانی دختر ۱۸ ساله‌اش به نام قشنگ که دانشجوی رشته رادیولوژی ب

این متهم بعد از اعتراف به جنایتی که مرتکب شده است است چندی پیش در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی بابایی و با حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار داده شد و در شروع جلسه پدرو مادر مقتول خواستار قصاص متهم شدند.

سپس متهم در برابر قضات قرار داده شد وبا اظهار پشیمانی گفت:من ۲۳ ساله هستم وبه قتل همسرم اعتراف می کنم.من قصد کشتن نامزدم را نداشتم و این یک اتفاق ناخواسته بود.من آنقدر دوستش داشتم که دوری از او برایم غیرقابل تصور بود.

او هر لحظه بهانه می گرفت و هر روز از من چیزی می خواست. من می دانستم بهانه می گیرد تا از من جدا شود، ولی من تلاش می کردم دل او را به دست بیاورم و از او جدا نشوم که نشد و این اتفاق ناخواسته رخ داد.قرار بود جهت خدمت سربازی اعزام شوم. به همین علت با قشنگ قرار گذاشتم تا با هم حرف بزنیم و دلخوری های گذشته را فراموش کند. قشنگ آن روز تا ظهر در دانشگاه بود و ظهر با خودروی سمند پدرم به میدان آزادی رفتم و او را سوار کردم. بین راه دعوایمان شد. خیلی تلاش کردم او را آرام کنم، ولی به صورتم چنگ انداخت و من هم عصبانی شدم و گلویش را فشار دادم که ناگهان رنگ صورتش مثل گچ شد. من که خیلی ترسیده بودم به طرف کرج حرکت کردم.بین راه جسد را در یک بزرگراه خاکی رها کردم و بعد به منزل مان برگشتم.

دائما جهت جداشدن از من بهانه می گرفت،ناخواسته خفه اش کردم ، قصاص جهت سرباز وظیفه ای که نامزدش را کشت

این متهم صبح دیروز با حکم قضات به قصاص محکوم شد.

واژه های کلیدی: ایران | اعتراف | بزرگراه | دانشگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog