Chinamen به اروپا فرانسه فرانسه انتخابات

Chinamen به: اروپا فرانسه فرانسه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل انتخابات فرانسه فرانسه

گت بلاگز اخبار حوادث در خوزستان، بیدبلند&quot، تیراندازی به خاطر استخدام‌های غیربومی نبوده ،

پروژه پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، ابرپروژه‌ای ملی است که در شهرستان بهبهان در حال اجرا است و تاکنون بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. 

تیراندازی به سوی خودروهای حراست پالایشگاه "بیدبلند" در خوزستان/ تیراندازی به خاطر استخدام های غیربومی نبوده

عبارات مهم : تیراندازی

پروژه پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، ابرپروژه ای ملی است که در شهرستان بهبهان در حال اجرا است و تاکنون بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته هست.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه “بیدبلند خلیج فارس” از تیراندازی راکبان ناشناس یک موتورسیکلت به سمت خودروهای حراست این پالایشگاه خبر داد.

هدایت الله درخشنده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: حوالی ساعت 2 بامداد امروز(5 اردیبهشت ماه)، راکبان یک دستگاه موتورسیکلت از بیرون محوطه پالایشگاه گاز “بیدبلند خلیج فارس ” به سوی خودروهای حراست پالایشگاه تیراندازی کردند که تنها یکی از خودروها آسیب دید و خوشبختانه هیچگونه تلفات جانی بر جای نگذاشت.

در خوزستان، بیدبلند&quot، تیراندازی به خاطر استخدام‌های غیربومی نبوده ،

وی ادامه داد: دوربین های مداربسته ما در وقت تیراندازی بامداد امروز فعال بودند و فیلم تیراندازی که همراه با شرح هست، در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت. خوشبختانه در وقت تیراندازی نیروهای حراست با راکبان موتورسیکلت درگیر نشدند.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه بیدبلند دو بیان کرد: پروژه پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، ابرپروژه ای ملی است که در شهرستان بهبهان در حال اجرا است و تاکنون بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

پروژه پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، ابرپروژه‌ای ملی است که در شهرستان بهبهان در حال اجرا است و تاکنون بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. 

وی گفت: در حال حاضر امنیت کامل در پالایشگاه برقرار است و کارمندان اداری و عملیاتی ما در پالایشگاه مشغول فعالیت هستند.

درخشنده راجع به بعضی شایعات مطرح شده است در خصوص اینکه تیراندازی صبحگاه امروز به سوی پالایشگاه به علت بحث استخدام های غیربومی بوده هست، گفت: این شایعات کذب هستند. هنوز انگیزه ضاربان تیراندازی امروز مشخص نشده است.

واژه های کلیدی: تیراندازی | موتورسیکلت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog